פתרונות הדפסה
  אם אתם מנהלים עסק ומחזיקים בתחומו כמות גדולה של מדפסות אישיות, ככל הנראה שאתם מודעים לבעייתיות הרבה שאותן מדפסות גוררות. הבעיה הראשונה היא בעיית האבטחה. באופן עקרוני כאשר לכל עובד יש מדפסת רשת משלו, מסמכים סודיים יכולים בקלות להגיע לידיים הלא נכונות. סמנכ"ל הכספים לדוגמא יכול לשלוח מסמך מסווג לאחת המדפסות ועד שיגיע אליה, המסמך כבר עלול להיעלם. בנוסף, קיימת בעיה רצינית שאין להתעלם ממנה הכרוכה בבזבוז. עובדים ששולחים עבודות הדפסה, לא תמיד מקפידים על כך שהחומר המודפס ישרת את בית העסק. כך יוצא שהורים מדפיסים לילדיהם חומרים אקדמיים למשל, עובדים אחרים מדפיסים טקסטים מצחיקים או מדריכים שונים שהורידו מאתרי אינטרנט שונים ועוד.

  כאשר ניתנת לעובד האפשרות להדפיס ככל שעולה על רוחו, רוב הסיכויים שהוא ישתמש בה וכך הבזבוז הוא כפול. מצד אחד מדובר על בזבוז של ניירות ודיו ומצד שני על בזבוז של שעות עבודה. אז מה ניתן לעשות בנידון? ובכן, המשיכו לקרוא, התשובה מעבר לפסקה.

  פתרונות הדפסה מתקדמים

  הלהיט החדש שכבש עסקים רבים בארץ כמו גם בעולם הוא מרכזי הדפסה. מרכז הדפסה מודרני הוא מערכת חכמה שמחליפה את אותן מדפסות אישיות. בניגוד למדפסות האישיות הנוטות להתקלקל לעתים תכופות, המדפסת המרכזית היא מכונה מקצועית ואמינה שאינה נוטה להתקלקל ומצוידת במחסניות דפים המאפשרות לה לעבוד ללא הפרעה ולספק שירותי הדפסה ברמה גבוהה ללא צורך בטעינות תכופות. בנוסף, מרכז ההדפסה עובד רק בתגובה להקשת קוד סודי – במידה והבעלים של החברה הדפיס צ'קים עסקיים למשל, רק הוא יוכל לקבל את העבודה כיוון שהמכונה תדפיס אותם רק בתגובה להקשת הקוד הסודי שלו. כמו כן לא כל עובד רשאי להדפיס כל חומר העולה על דעתו.

  מידור, זה כל הסיפור

  אחד מאותם פתרונות הדפסה מתקדמים עובד על ידי מידור העובדים. עם זאת, משמעות המידור במובן הזה היא לאו דווקא שלא כל עובד יהיה חשוף לחומרים מסוימים, אלא שלא כל עובד יוכל להדפיס כל מידע כאוות נפשו. כך למשל ניתן לדאוג לכך שעובדים זוטרים לא יהיו רשאים להדפיס חומרים שהורידו מהאינטרנט, עובדים אחרים יהיו רשאים להדפיס מידע מסוים אבל לא להשתמש בדיו צבעוני ורק העובדים הבכירים יהיו רשאים להדפיס ככל העולה על רוחם. כיום אין לכם שום אפשרות לבקר את תעבורת המידע במדפסת. בעזרת פתרונות ההדפסה המודרניים, כל המידע שמודפס יכול להיות זמין לכם באופן שקוף לחלוטין. אנחנו מבטיחים לכם שאף עובד לא ירצה שתראו כל מה שהוא מדפיס וכך תשימו קץ לתופעת הבזבוז.