בחירת מדפסת להדפסות מיוחדותכמעט בכל משרד ובית יש כיום מדפסת, צבעונית או שחורה, עם ראש דיו או לייזר, קטנה או גדולה. שלל המדפסות הביתיות (והמשרדיות) לרוב מתאימות לסוגי הדפסה שונים, ואין זה משנה אם אתם מפיקים מכתב, דו"ח ללקוח או ערעור על דו"ח חניה.

מדפסות רבות משלבות בתוכן גם פונקציות נוספות כמו צילום מסמכים, סריקה ושליחת פקס, מה שמביא יתרונות חשובים לכל עסק ובית. אלא שיש גם לא מעט סוגי הדפסות אותן קשה לבצע בבית – בעיקר כאשר אתם רוצים להפיק מגנטים מלהיבים ואישיים.

מגנטים לאירועים הם הדוגמה הקלאסית לצורך הזה, ורק מי שיש לו מדפסת מיוחדת שמתאימה להדפסות מורכבות מהסוג הזה, הוא מי שיכול להציע לכם מגנטים לאירועים, בין אם אתם עורכים מסיבת יום הולדת גדולה לכבוד עוד עשור שחלף, חוגגים חתונה או מציינים שמונה ימי מילה לנסיך הקטן שהצטרף למשפחה.

 

הדפסות מיוחדות ומגנטים

מדפסות חזקות ויציבות אשר מותאמות לעבודות הדפסה מיוחדות, הן המדפסות האידאליות לכל פעולת דפוס שאיננה דורשת נייר a4 קלאסי. למשל, אם אתם מתכננים להפיק הזמנות לאירוע שעליו אתם עובדים, ואתם רוצים להדפיס את ההזמנה על נייר עבה או להוסיף הבלטה או אלמנט מיוחד אחר, מדפסת ביתית פשוטה לא תעמוד במשימה הזו.

הדפים העבים ככל הנראה יתקעו במדפסת ואת ההבלטה על הדף בוודאי לא תצליחו לעשות. אם תרצו להדפיס פוסטר גדול ייתכן שהמדפסת הקיימת לא תספיק למשימה, שהרי מדפסות רבות (בעיקר ביתיות) מתאימות לפעולות פשוטות יותר ואינן מאפשרות שימוש בדפים גדולים כמו a3 ויותר מכך.

ומה אם אתם מעוניינים בהדפסת מגנטים לאירועים?

 

מה צריך כדי להדפיס מגנטים לאירועים?

לצורך הדפסת מגנטים לאירועים אתם זקוקים למדפסת המתאימה לפרויקט הזה.

ישנן כיום מדפסות המיועדות במיוחד למגנטים, כאשר לצורך העבודה הזו תזדקקו לא רק למדפסת אלא גם לדפי מגנט מתאימים ולכיסוי למינציה.

כך תוכלו להפיק מגנטים לאירועים בעצמכם, אם אתם מעדיפים לוותר על שירותיו של צלם מגנטים. הפתרון הזה הוא מצוין אם האירוע שלכם מתקיים בבית או אם אתם מפיקים מגנטים לאחר האירוע, ולאחר סריקת התמונות שצולמו לאורכו.

כך או כך, מדפסת מגנטים מיוחדת היא פתרון מושלם למי שמעוניין בהפקת מגנטים באופן עצמאי, אך יש כמובן חשיבות רבה להקפדה על רכישת כל הציוד הדרוש, החל מהמדפסת עצמה, ועד לנייר המגנטים המיוחד. אל תשכחו להצטייד גם בדיו הנכון כדי שלא תמצאו את עצמכם מפיקים מגנטים עם צבעים שאינם חדים או איכותיים.

זכרו שהפקת מגנטים חייבת להיות איכותית כדי להבטיח שהם יחזיקו מעמד ולא ידהו עם הזמן. לשם כך, רק מדפסת טובה עם דיו איכותי הם שיעזרו לכם להגיע לתוצאה הרצויה בקלות, וליהנות ממנה לאורך זמן.

 

.