השכרת מכונות צילוםעסקים רבים, מוצאים את עצמם תחת הצורך להדפיס כמות גדולה במיוחד של דפים בכל יום וחודש. לעיתים, זה בעקבות צורך משרדי, לעיתים עבור הלקוחות ולעיתים אף במוסדות כמו בתי ספר אשר זקוקים להדפסת דפים, עבודות, חומרי לימוד ועוד. כיום, אין באמת צורך לרכוש מכונה יקרה כל כך, אלא להשכיר אותה וליהנות מתנאים טובים אפילו יותר מרכישה של מכונה. אם כן, מה הם היתרונות להשכרת מכונת צילום?

יתרונות השכרת מכונות צילום ומדפסות

1.הוצאות כספיות –  בין אם זה עסק וותיק או חדש, חשוב לשמור על כל ההוצאות ולהימנע מהוצאות מיותרות על ציוד שייתכן ולא באמת צריכים אותו. השכרה של מכונות צילום צבעוניות תסייע בצמצום ההוצאות הללו.

1.1 השכרת מכונות צילום ומדפסות מוגדרת בתור הוצאה קבועה ולכן ניתן לקזז אותה מהמיסים השונים.

2.תדירות השימוש במכונה – במידה ובית העסק איננו בטוח עדיין כי באמת קיים צורך בשימוש מתמיד במכונה מהסוג הזה ולחלופין יש צורך במכונה שכזו לזמן קצר בכל שנה, ניתן לבצע את השכרת מכונת הצילום ולהחזיר את המכונה בסוף התהליך.

3.תחזוקה שוטפת – קבלת אספקה קבועה של דיו, טונרים וכן גם תפעול שותף של המכונה, כך שלא נתקעים עם מכונה שאיננה עובדת בדיוק כשצריך אותה.

4.שדרוג מכונה – החברות המאפשרות לבצע השכרת מדפסות ומכונות צילום מקנות את האפשרות להשכרה של סוגים שונים של מכונות צילום. כך למשל, במידה ולא בטוחים לגבי המכונה אותה צריכים, ניתן להשכיר מכונת צילום שאיננה צבעונית ורק לאחר מכן לשדרג לאחת אחרת ומתקדמת יותר.

4.בדיקת צורכי בית העסק – השכרת מכונת צילום מאפשרת לבדוק קודם את אופן השימוש והצרכים בבית העסק ולשנות את המוצרים על פי ההתנהלות המשרד. כך, ניתן ליהנות ממכונות צילום איכותיות להשכרה, המתאימות לשימוש האישי וחוסכות בהוצאות השנתיות.

 

חברת ש.ש. מימד בע"מ ("מימד") נוסדה בשנת 1979, ומנוהלת מאז על ידי מייסדה, מר יצחק שילו. מימד מספקת פתרונות מתקדמים בתחומי הצילום ,ההדפסה והשכרת מכונות צילום, בהתאמה פרטנית לכל לקוח.

חברת מימד מאפשרת לכם להשכיר מכונות צילום למשרדים, חברות ועסקים. ניתן לשכור את מכונות הצילום לפי פעימות מונה חודשי בהתאם לצרכי הלקוח. בנוסף, לכל אורך תקופת השכירות חברתכם תקבל שירותי תיקון ואחזקה שוטפת של מכונות הצילום.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ואנו נמצא ביחד אתכם את מכונת הצילום הנכונה לעסק שלכם בתנאים נוחים ושירות לקוחות מצוין