השכרת מכונות צילום 

חברת ש. ש. מימד בע"מ ("מימד") נוסדה בשנת 1979, ומנוהלת מאז על ידי מייסדה, מר יצחק שילו. מימד מספקת פתרונות מתקדמים בתחומי הצילום ,ההדפסה והשכרת מכונות צילום, בהתאמה פרטנית לכל לקוח.

חברת מימד מאפשרת השכרת מכונות צילום למשרדים, חברות ועסקים. ניתן לשכור את מכונות הצילום לפי פעימות מונה חודשי בהתאם לצרכי הלקוח. בנוסף, לכל אורך תקופת השכירות החברה מקבלת שירותי תיקון ואחזקה שוטפת של מכונות הצילום.

עסקים רבים, מוצאים את עצמם תחת הצורך להדפיס כמות גדולה במיוחד של דפים בכל יום וחודש. לעיתים, זה בעקבות צורך משרדי, לעיתים עבור הלקוחות ולעיתים אף במוסדות כמו בתי ספר אשר זקוקים להדפסת דפים, עבודות, חומרי לימוד ועוד. כיום, אין באמת צורך לרכוש מכונה יקרה כל כך, אלא להשכיר אותה וליהנות מתנאים טובים אפילו יותר מרכישה של מכונה. אם כן, מה הם היתרונות לרכישה?

השכרת מכונות צילום חסכון כספי משמעותי

ראשית, הכל קשור בהוצאות הכספיות של העסק. בין אם זה עסק וותיק או חדש, חשוב לשמור על כל ההוצאות ולהימנע מהוצאות מיותרות על ציוד שייתכן ולא באמת צריכים אותו. השכרה של מכונות צילום צבעוניות, תסייע בצמצום ההוצאות הללו. כך למשל, במידה ובית העסק איננו בטוח עדיין כי באמת קיים צורך בשימוש מתמיד במכונה מהסוג הזה ולחלופין יש צורך במכונה שכזו לזמן קצר בכל שנה, ניתן לבצע את השכרת מכונת הצילום ולהחזיר את המכונה בסוף התהליך. כמו כן, השכרת מכונות צילום מוגדרת בתור הוצאה קבועה ולכן ניתן לקזז אותה מהמיסים השונים.

אספקה קבועה

עוד פרט נוח במיוחד אותו כדאי להביא בחשבון כאשר מתלבטים בין רכישה להשכרת מכונת צילום, קשור בעובדה שבמכונות הצילום השונות יש לבצע תפעול שותף בכל פעם מחדש ולעיתים כמה פעמים בשבוע. כיום, ניתן לעבוד עם חברות המאפשרות לבצע השכרת מכונות צילום מהסוג הזה ואף לקבל אספקה קבועה של דיו, טונרים וכן גם תפעול שותף של המכונה, כך שלא נתקעים עם מכונה שאיננה עובדת בדיוק כשצריך אותה.

החברות המאפשרות לבצע השכרת מכונות צילום מהסוג הזה, מקנות את האפשרות להשכרה של סוגים שונים של מכונות צילום . כך למשל, במידה ולא בטוחים לגבי המכונה אותה צריכים, ניתן להשכיר מכונה שאיננה צבעונית ורק לאחר מכן לשדרג לאחת אחרת ומתקדמת יותר. כמו כן, כך גם לגבי מכונות המסוגלות לבצע צילום, הדפסה, סריקה ואף משלוח פקס. השכרת מכונות צילום מאפשרת לבדוק קודם את אופן השימוש והצרכים בבית העסק ולשנות את המוצרים על פי ההתנהלות המשרד. כך, ניתן ליהנות ממכונות איכותיות, המתאימות לשימוש האישי, חוסכות בהוצאות השנתיות ואף לאספקה קבועה של דיו, טונרים ואמצעים נוספים.