המדריך לקניית המדפסת האידיאלית עבורכם
  כיום, כמעט בכל בית ומשרד, אפשר למצוא מדפסת. הבעיה היא שלא תמיד מצליחים להפיק את המקסימום מהמדפסת שנרכשה וזאת בגלל אי התאמה לצרכי המשתמשים. קחו בחשבון, שבימינו יש מגוון רחב וגדול של מדפסות. יש מדפסות הזרקת דיו, מדפסות לייזר וכמו כן יש מדפסות משולבות עם סורק, מכונת צילום ופקס. הכי חשוב הוא לזהות את המדפסת שהכי מתאימה וזאת על פי הצרכים שלכם.

  איזה מדפסות אפשר למצוא בשוק?

  חשוב מאוד להכיר את סוגי המדפסות, על מנת שתהליך הבחירה יהפוך לפשוט יותר. אלה הסוגים:

  -מדפסת הזרקת דיו – מדובר על מדפסת קלאסית שקיימת בשוק כבר שנים רבות. הדיו מוזרק בנקודות לתוך הדף וכך יוצאת ההדפסה. מדובר על מדפסת עם מנגנון הדפסה בזבזני יחסית וזאת משום שעלות הדפסה פר דף היא גבוהה. מה שכן, חשוב לציין שההדפסה עצמה יוצאת איכותית מאוד.

  -מדפסות לייזר – בשנים האחרונות, אפשר לראות שיש שימוש נרחב במדפסות הללו שעובדות על טכנולוגיית הלייזר. בשיטת העבודה של המדפסת, יש שימוש בטונר ואבקת הדפסה. כמו כן, יש חיסכון גדול בעלויות ואיכות ההדפסה גם היא באיכות טובה וגבוהה, ממש בדומה למדפסת הזרקת דיו. מדפסת כאלה תתאים למשרדים שמדפיסים כמויות גדולות וכמו כן גם לסטודנטים.

  -מדפסות משולבות – הן יכולות להיות בטכנולוגיה של הזרקת דיו או לייזר. ניתן להשתמש בהן לא רק עבור הדפסה, אלא גם עבור פעולות נוספות כמו, סריקת מסמכים, צילום מסמכים, שליחת מסמכים בפקס וכו'. אם תבחרו לרכוש מדפסת משולבת, תהנו מהרבה יתרונות כמו, נוחות שימוש, חיסכון בעלויות וכו'.

  איזה מאפיינים טכניים מומלץ לקחת בחשבון כאשר בוחרים מדפסת?

  עכשיו שיש לכם מושג לגבי סוגי המדפסות הקיימות בשוק, אפשר להעמיק ולבדוק את הפרטים הטכניים של המדפסות המוצעות בחנויות.
  להלן חלק מהפרמטרים שיש להתייחס אליהם בתהליך הרכישה:

  -מהירות הדפסה – מומלץ לבדוק כמה דפים המדפסת מדפיסה בדקה.

  -טכנולוגיית תקשורת – יש מדפסת עם חיבור קווי מחשב והיא למעשה מוגבלת לחיבור פיזי ויש מדפסת שפועלת על טכנולוגיית Wi-Fi והיא לא צריכה להיות מחוברת פיזית למחשב. החיבור היחיד הוא לרשת החשמל. כך ניתן להציב אותה במסדרון או בחדר ולא רק משתמש אחד יוכל להנות מהשימוש בה, אלא מספר משתמשים. כמו כן, אפשר לשלוח הדפסות ישירות מהטלפון הסלולרי, מכשיר הטאבלט או כמובן מהמחשב הנייד.

  -מסך דיגיטלי – יש מדפסות שמגיעות עם צג דיגיטלי, ממנו אפשר לבצע כל מיני פעולות (לדוגמה, לבדוק את מצב הדיו, לבצע סריקה, לשלוח פקס וכו').

  -רזולוציה – זכרו את הכלל הבא: ככל שהמדפסת תהיה עם רזולוציה גבוהה יותר, כך גם ההדפסה שתתקבל תהיה ברור ואיכותית.

  -צבע או שחור לבן – האם יש משמעות עבורכם להדפסה בצבע? או שאולי תוכלו להסתפק בהדפסה בשחור לבן? קחו בחשבון שבמידה ולא תבצעו שימוש בטונרים או במחסניות הצבע, הם עשויים להתייבש ולסבול מכל מיני ליקויים.

  הדפסות שאי אפשר לעשות בבית אלא רק בבית הדפוס

  מדפסת למשרד או לבית היא מדפסת שנועדה על מנת להדפיס על נייר. במידה ויש לכם הדפסה שתרצו לבצע שלא על נייר, אלא על חומרים אחרים, אז נמליץ לכם להגיע ישירות לבית הדפוס.
  שם תמצאו מדפסות תעשייתיות שיענו על הצרכים שלכם. לדוגמה, אם מדובר על הדפסת חולצות, ימליצו לכם בבית הדפוס על אחת מטכניקות ההדפסה הללו: שיטת המסך, הטבעה בלחץ או הדפסה ישירה לבגד (שיטה חדשנית ומתקדמת המזכירה את שיטת הפעולה של מדפסת הזרקת דיו). לאחר מכן, תוכלו לבחור את סוג הכיתוב שיופיע על החולצות. איזה סוגי כיתוב יש ולאיזה מטרות? אנו מזמינים אתכם לקרוא את כל המידע כאן: לכל סוגי הדפסת חולצות, הקליקו כאן.
  שיהיה בהצלחה!