טאבלטטאבלט

כיום, עם הקדמה הטכנולוגית והתפתחות המכשירים האלקטרוניים בעולם, ניתן ליהנות ממגוון גדול של אמצעים, המשמשים אותנו הן עבור שיחות טלפון, הן עבור גלישה באינטרנט והן עבור העברת הזמן בהפעלת פונקציות מתקדמות. אם בעבר, המכשיר המתקדם ביותר שאפשר את אותם אלמנטים היה המחשב הנייח, אשר האופציה היחידה הייתה לגלוש באינטרנט באופן בסיסי, בשליחת דואר אלקטרוני, צ'אט ומשחק. היום, יש בידי המשתמש מגוון אופציות שימושיות במכשירים שונים ובשונה מהמחשב הנייח, כעת הניידות משחקת תפקיד נכבד ומאפשרת גלישה באינטרנט בכל מקום אפשרי. מלבד מכשירי הטלפון המתקדמים כגון האייפון והגאלקסי, יצאו לאוויר העולם מכשירים מתקדמים, בממדים גדולים יותר כמו טאבלט, מחשב קל ללא מקלדת מובנית, בעל מסך מגע כמו מכשירי הפלאפון, חיי סוללה ארוכים יותר ופונקציות נוספות שמאפשרות נוחות מרבית למשתמש.

טאבלט או מחשב נייד?

השאלה הנשאלת היא האם לרכוש מחשב נייד או טאבלט ולמעשה התשובה נעוצה באופן השימוש של המשתמש, בצרכים וברצונות שלו מהמכשיר. ישנו טאבלט של חברת סמסונג המאפשר הכנסה והוצאת חומרה, מה שמאפשר צפייה בסרטים, הפעלת מערכת אופיס ומשחקים וכן הלאה, כאשר ממול ישנו אייפד של חברת אפל בעל פונקציות דומות, אך ללא האפשרות של התקנת אופיס והכנסת תכנים באמצעות כונן נייד. במידה ואתם זקוקים למכשיר בכדי לעבוד עמו בהקלדה, ייתכן שהטאבלט ישמש אתכם באופן נוח, אך רבים יטענו כי מחשב נייד עם מקלדת מובנית הרבה יותר נוח לעבודה.

אינטרנט אלחוטי

חוץ מהמקלדת אשר עלולה להיות עקב האכילס של הטאבלט, הוא הרבה יותר קל ומקל על הניידות, עם משקל נמוך בהרבה ממחשב נייד. ניתן לנשוא את הטאבלט בתוך תיק אישי וליהנות ממנו הן בתחבורה הציבורית, במשרד, ברחוב, בבית קפה ובכל מקום אפשרי. שימו לב כי חיי הסוללה של הטאבלט הרבה יותר ארוכים מאשר של הפלאפון או של המחשב הנייד, מה שלא מצריך סחיבה של המטען ממקום למקום כפי שתאלצו לעשות במקרה של שימוש במחשב נייד. במידה ואתם זקוקים למכשיר שיהיה בו אינטרנט בכל עת, תוכלו להתחבר עם הטאבלט לאחד מהחברות הסלולריות וליהנות מאינטרנט בכל עת בכל מקום, בדיוק כמו במכשיר הפלאפון.